TEPOVANIE, ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY, HYGIENICKÝ SERVIS
TEL: 0915 705 938

NOVÁ SLUŽBA - ČISTENIE KOŽE

Koncom minulého roka sme avizovali, že pribudne nová služba. Je ňou ČISTENIE KOŽENÝCH SEDAČIEK A INTERIÉROV AUTOMOBILOV. S našou novou technológiou vyčistíme kožu do hĺbky pórov a následne ošetríme krémom na kožu, aby ostala pekná a vláčna. Využite našu uvítaciu akciu, kedy Vám kožené sedačky v aute vyčistíme za cenu čalúnených látkou. Akcia trvá do 30.06.2017. Tešíme sa na Vaše zavolanie.


Tým Luxa - tep

Vianoce 2017

Chceme sa Vám pripomenúť so včasnou objednávkou našich služieb a nenechávať to na poslednú chvíľu, pretože čím bližšie budú vianoce, tým ťažšie budeme pre Vás hľadať voľný termín. Pokiaľ plánujete využiť naše služby pred vianocami, odporúčame tak urobiť už v Novembri a máte v predvianočnom zhone o starosť menej.

SEZÓNA ZAČÍNA

Počasie nám praje a nová sezóna čistenia áut nám môže veselo začať. Pri čistení interiérov automobilov si môžete vybrať z troch variant čistenia. Ich popis a cenovú reláciu nájdete v našom aktuálnom cenníku. Tak neváhajte a dajte do pucu svojim štvorkolesových tátošov po zime. Určite si to zaslúžia :). 

Tým Luxa - tep

KRÁSNE VIANOCE

Všetkým Vám chceme zaželať krásne Vianoce plné pohody a dobrej nálady. V novom roku prajeme pevné zdravie a  čo najviac dôvodov na úsmev. Zároveň sa Vám chceme poďakovať za Vašu doterajšiu priazeň a s odhodlaním poskytovať pre Vás naďalej len tie najlepšie služby sa tešíme na ďalší spoločný rok, kedy pribudne i nová služba. Nechajte sa prekvapiť :).


Všetko dobré praje tým Luxa - tep a Luxina s.r.o.

Chcete pre nás pracovať?

Ak si chcete privyrobiť a máte záujem pracovať pre niektorú z našich firiem, vyplňte dotazník v sekcii: Ponuka práce.

My sa Vám ozveme.

Rýchly kontakt

Ak si chcete objednať naše služby, alebo máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás.
  • Telefón: 0915 705 938
Nachádzate sa tu: Hlavná stránka Novinky